fbpx

Hakkımızda

Satışlarınızı artırıp, süreçlerinizi kolaylaştırıyoruz!

Roketfy global ölçekte E-ticaret pazaryeri satıcılarının satışlarını, rekabet güçlerini, müşteri memnuniyetlerini artırmayı amaçlayan kullanımı kolay, ekonomik ve etkili optimizasyon teknolojiler geliştirir.

Roketfy ekibi olarak yıllardır performans pazarlaması, içerik pazarlaması, SEO ve ölçümleme konularında uzmanlaştık. Müşterilerimizin verimliliği ve dijital varlıklarının optimizasyonu için çalışıyoruz.

Tüm Dünyada perakende ticaretin e-ticaret lehine büyüdüğünü, bu büyümeden en önemli payını da pazaryerlerinin aldığını biliyoruz. E-Pazaryerlerinde satış yapmanın, ürün listelemenin, rekabet etmenin ve müşteri memnuniyeti sağlamanın öneminin her zamankinden daha da fazla olduğunu pandeminin etkisinde hep birlikte deneyimledik.

Tüm bu değişimlerin de etkisiyle, yıllardır üzerinde çalıştığımız Yapay zeka destekli Roketfy teknolojilerini öncelikle ülkemizde Trendyol ve HepsiBurada satıcılarının satışlarını artırmaları için yayına aldık. Kısa zaman içerisinde Avrupa ve MENA bölgesi e-pazaryerinde de satıcıların hizmetine sunmayı hedefliyoruz.